de vrijmetselaars bestaan ondertussen helemaal al ni meer zoals vroeger.
das zoals tegenwoordig de knight Templar, The lion's club,... da zijn allemaal gewoon oude mannen club geworden zoals een golfclub er 1 is.
Er is zijn gewoon veel toevallige dingen zoals het vouwen van een amerikaanse dollar en dan allerlei afbeeldingen daarin zien.
zolang ge ni in een uber rijke familie zijt geboren hebt ge nu eenmaal ni veel te zeggen.
het enige da ge wel kunt doen is zoals met de Antwerpse Loodsen, de chauffeurs van het openbaar vervoer enzo alles platleggen om te protesteren.
Als ge echt een beroep uitoefent waarbij een staking effect heeft dan kunde kleine dingen voor elkaar krijgen maar een echt grote impact hebben op de economie da zal ni lukke tenzij uwe naam Dexia is en ge als leider een ontzettende idioot hebt als Dehaene.
Probeer gewoon de kleine voordelen ni te verliezen, probeer uw pensioen en de index te behouden.
Voor de rest zulde moeten wachten totdat het de mensen vd regering zelf raakt anders veranderen die nix omdat het niet naast hun bed gebeurt.
Als Vlamingen zijn wij gewoon te braaf, als er een voorstel op tafel ligt zoals overlaatst (toen er iemand zei: "Als we nu is belastingen gaan heffen op de spaarrekeningen") dan zoude alle vlamingen onmiddellijk op straat moeten komen en een hele straat afbreken.
Wij zijn te kalm en we hebben het gewoon te goed, zolang een vlaming zen huis net kan afbetalen en savonds naar VTM kan kijken maakt het allemaal ni uit voor de meeste.
Ondertussen beginnen de nadelen zich wel zo snel achter elkaar op te stapelen dat het begint op te vallen, das al een positief iets.
Zolang er idioten op de VLD, de PS of Groen! blijven stemmen veranderd er ook helemaal niks, ge moest is weten hoe hard al die partijen nu al aant rondcrossen zijn en coalities aan vormen zijn omdat het geweten is dat de NVA gruwelijk hard gaat winnen de volgende verkiezingen.
in de film "Seven" was het wel schoon gezegd op het einde van die seriemoordenaar: "You can't get people's attention annymore by just tapping them on the shoulder, you need to hit 'em in the head with a sledgehammer".
Ge krijgt de laffe Vlaming gewoon niet wakker omdat het allemaal nog TE goed gaat.
Wacht nog heel even totdat de index, de spaarrekeningen en de hypotheek leningen worden aangepakt, dan ontploft heel de zaak en worden mensen pas wakker.
Hier opt forum zie je dat toch ook, ER IS EEN ECONOMISCHE CRiSiS!!! ... ? hoezo?? er zijn net een paar Impreza en skyline's bijgekomen

dus zo gruwelijk is het nog niet.
De Regering zoekt momenteel 2 miljard euro maar ze durven het niet op de juiste plekke zoeke omdat de verkiezingen eraan komen, ik weet direct waar je een paar honderd miljoen kan vinden maar ik zou dan ook ni verkozen worden
*politieke modus UIT*
ps: zouden we met HCB een partij kunnen oprichten??
Alles 1 euro duurder maken enkel alles dat met auto's te maken heeft goedkoper
