


$1 schreef:$2Enneuh, welke kosten? Ik ken de 3 vorige eigenaars van deze auto, alle 3 hebben ze deze maniakaal onderhouden. Ik denk qua "zuiverheid" dat je niet snel zo'n goede R32 gaat vinden in ons Belgenlandje.
$1 schreef:$2$1 schreef:$2Enneuh, welke kosten? Ik ken de 3 vorige eigenaars van deze auto, alle 3 hebben ze deze maniakaal onderhouden. Ik denk qua "zuiverheid" dat je niet snel zo'n goede R32 gaat vinden in ons Belgenlandje.
Sorry maar de term "manikaal onderhouden" zou ik niet gebruiken als ik zo een interieur zie. Ik vind da die term iets te snel wordt gebruikt.
R32 blijft zeker een vette kar ! proficiat met je aankoop
$1 schreef:$2s nog steeds ori Japans begrensd op 180 ja![]()


$1 schreef:$2erm machientje ze manma dienen 180 per uur begrenzer zou ik er toch wel eens vantussen foefelen
![]()
![]()
uwe voorbumper heeft precies ook een beetje aandacht nodig ma u kennende zal da wel goe komenproficat mee den aankoop
$1 schreef:$2a want 180 is zeker te traag







Gebruikers op dit forum: Baidu [Spider], Google [Bot] en 23 gasten