


$1 schreef:$2roficiat met de aankoop,gaan m goed staan
$1 schreef:$2m ff offtopic te gaan wat de velgen betreft,wat struik zei klopt idd dat ik niet zoveel online ben en onregelmatige uren maak dus vandaar dat je op de sms wel onmiddelijk reactie kreeg en op het forum of mail niet,wou dit even van de baan no bad feelings





dus kan ik ze steken ook $1 schreef:$2roper!!
En als ge die zetels niet steekt, dan geeft ge ze maar aan mij
$1 schreef:$2$1 schreef:$2roper!!
En als ge die zetels niet steekt, dan geeft ge ze maar aan mij
Thanx, nene ze gaan erin![]()
Kben ook nog aan het twijfelen of ik men tuning bumpers eens deftig zal laten zetten (qua bevestigingen en pasvorm) of ik gewoon beetje per beetje kijk naar originele bumper met lipske en verlagen (zoiezo verlagen ook nog maar eerst ff sparen)
$1 schreef:$2Tuningbumper staat toch goed ?
Gewoon verlagen zal wss al een pak verschil opleveren












$1 schreef:$2uningbumper![]()
maak er iets van die mooi past bij de auto in combo met de velgen en een verlaging , dan zal je nooit iets meer gewild hebben (behalve een B-blok)
grtzzzzzzzz
$1 schreef:$2oh,uwen auto ziet er wel goed uit. maar het stuur is niet bepaald men ding en ik geloof dat die grill een Mugen Grill is? benk ook niet zo zot van.
U velgen daarentegen zijn echt nice. en die Delsol zetels ja die zijn gewoon super eh
da komt hier dik in orde zie ik.
tjah dat is denk ik het beste wat me tot nu toe overkomen is Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 3 gasten