Pagina 1 van 1

bawzmayne\\ Civic MA8 '95

BerichtGeplaatst: do 07 okt 2010, 17:14
door bawzmayne
Yoo, mijn naam is Stephen. Altijd met Honda gereden en heb nu een Civic van '95.
Volgende wordt waarschijnlijk een nieuwe Civic, CR-Z of een tweedehands Accord, of nog iets anders. Nog tijd genoeg om daarover te speculeren. Als het maar Honda is. 8-) Als ik tijd heb zal ik eens foto's maken, maar hij is toch volledig standaard.

De wagen
Type: Civic MA8 (5 deurs)
Bouwjaar: 1995
Km's: +152.000 km
Kleur: Grand Prix White (herschilderd in deze kleur in 2006)
Motor: D14
Transmissie: manueel

Foto's recente foto's volgen nog
Afbeelding
Foto van lang geleden. Na slechte schildering, vóór de gemeente Lummen het een goed idee vond om cement op mijn motorkap te laten vallen (die er dus nu nog op hangt), vóór mijn vriendin het spatbord RV bewerkte met de garagepoort, en vóór het roest aan spatborden en motorkapslot.

Er is dus redelijk wat werk aan als ik de buitenste carrosserie in orde wil hebben. Het hangt er een beetje vanaf wat er zich de komende maanden nog voorschotelt. Ik woon ondertussen weer bij mijn ouders, na 5 jaar samenwonen. Over een dikke vier maanden ben ik financieel wat uit de shit en dan ga ik beslissen over: de MA8 oplappen -vs- andere Honda.

Re: bawzmayne - Civic '95

BerichtGeplaatst: do 07 okt 2010, 17:15
door 873bfm
$1 schreef:$2oo, mijn naam is Stephen. Altijd met Honda gereden en heb nu een Civic van '95.
Volgende wordt waarschijnlijk een nieuwe Civic, CR-Z of een tweedehands Accord, maar heb nog tijd om daarover te speculeren. Als ik tijd heb zal ik eens foto's maken, maar hij is toch volledig standaard.

grz


welkom :goed:

Re: bawzmayne - Civic '95

BerichtGeplaatst: do 07 okt 2010, 17:44
door Connix
welkom

Re: bawzmayne - Civic '95

BerichtGeplaatst: do 07 okt 2010, 17:51
door Pink Danny
welkom , en uwe nickname komt van ........ ?? :o :o

Re: bawzmayne - Civic '95

BerichtGeplaatst: do 07 okt 2010, 18:29
door bawzmayne
Hehe. Dat is "slang" voor boss man. ;)

Re: bawzmayne - Civic '95

BerichtGeplaatst: do 07 okt 2010, 18:39
door Bell_Sol
tof gevonde nick :goed:

welkom alleszins :D
en tis in de eerste plaats Honda club, dus standaard maakt hier niemand uit denk ik ;)
alst ma Honda is :rock:

Re: bawzmayne - Civic '95

BerichtGeplaatst: do 07 okt 2010, 19:11
door ep3bp
welkom hier :!:

Re: bawzmayne - Civic '95

BerichtGeplaatst: za 09 okt 2010, 13:06
door bawzmayne
Thx.

Ik zit nu eigenlijk te wachten tot mijn neef zijn Prelude wil verkopen aan mij. :) Dan hoef ik mijne nimeer op te lappen en kan ik weer een paar jaar verder. Daar zitten meer dan 10 lagen lak over denk ik, die roest nooit meer, haha. :) Maja.. Hij moet hem ook wel verkopen eerst.

Re: bawzmayne\\ Civic MA8 '95

BerichtGeplaatst: zo 10 okt 2010, 11:28
door bawzmayne
Heb men eerste post wat aangepast. Recente foto's volgen misschien vandaag nog.

Re: bawzmayne\\ Civic MA8 '95

BerichtGeplaatst: do 21 okt 2010, 20:27
door bawzmayne
Kga hem houden. In een paar stappen gewoon de carrosserie herstellen, herschilderen en dan wa lager en ander velgen. Vraag is alleen wanneer en hoeveel het gaat kosten. Heb driver.tim een PMeke gestuurd, nu nog afwachten wat het verdict is. :) En één van dees eens naar Gaethofs of Wuyts voor onderdelen.

Re: bawzmayne\\ Civic MA8 '95

BerichtGeplaatst: do 21 okt 2010, 20:49
door Accorreke
als ge info wilt in verband met stukken te zoeken,kan ik mss helpen
zie maar naar het verlopige resultaat van mijne civic MB
verder nog succes man :goed: